• 25 Sep 2020
  • КИЕВ:
     23°С 
  • USD28.2487
  • EUR32.8942
  • 31 июля, 2020
  • 119

Турецькі дипломати творять безлад під прикриттям народних депутатів!

Вночі 07.06.2020 у м. Одеса співробітник Генерального консульства Турецької Республіки в Одесі Аташ Ібрагім (Atas Ibrahim) після вживання алкогольних напоїв в нічному клубі сів за кермо автомобіля «BMW» з номерним знаком DP 335012 та катався вулицями міста Одеси. Доблесна патрульна поліція зупинила автомобіль турецького дипломата на перехресті вул. Пироговської та вул. Канатної, при грубому порушенні представником Туреччини правил дорожнього руху. Представник Туреччини відмовився проходити тест на стан алкогольного сп’яніння та влаштував «спектакль», під час якого погрожував співробітникам поліції міжнародним скандалом у зв’язку з наявним у нього дипломатичним імунітетом. На жаль, користуючись дипломатичною недоторканістю, Аташ Ібрагім уникнув відповідальності за вчинення правопорушення. Однак, турецький дипломат не зробив жодних висновків, та вже вночі 11 липня ц.р., після відпочинку й розпиття із товаришами спиртних напоїв в нічному клубі в Аркадії, І.Аташ вирішив з «вітерком» прокотитися по вул. Каманіна. Цікаво, що у цьому випадку відеокамерами було зафіксовано перебування в автомобілі турецького дипломата-алкоголіка громадянина Туреччини Чавушоглу Емре (Cavusoglu Emre), який є племінником Міністра закордонних справ Турецької Республіки Мевлюта Чавушоглу, та який навчається в одному з Харківських навчальних закладів вищої освіти (про що свідчать соціальні мережі Інтернет).

Керування іноземцем вищезазначеним автомобілем з дипломатичним номерним знаком DP 335012 у стані алкогольного сп’яніння було знов зафіксовано доблесною поліцією м. Одеси. При цьому, після порушення ПДР, турецький дипломат не зупинився на законну вимогу екіпажу патрульної поліції, який чергував на вул. Каманіна, та почав тікати від поліцейських, створюючи аварійні та дуже небезпечні ситуації. Після тривалого переслідування автомобіль турецького дипломата, поведінка на дорозі якого була неадекватною, заблокувала поліція. Представник Туреччини І. Аташ пред’явив поліцейським свою консульську картку та посвідчення водія, а також повідомив, що випив всього «келих алкоголю». І. Аташ вимагав від поліцейських відпустити його під приводом наявності дипломатичного імунітету. В протилежному разі, турецький дипломат погрожував влаштувати міжнародний скандал. Дивлячись, що погрози І. Аташа не досягнувши бажаного, співробітник Генконсульства Туреччини в Одесі почав просити поліцейських владнати ситуацію без документування правопорушення та запропонував їм хабар в розмірі 600 доларів США під виглядом «оплати штрафу» за порушення ПДР. Цікаво як відреагує Міністерство закордонних справ Туреччини на поведінку свого співробітника, який зловживає дипломатичними привілеями та грубо нехтує законами й правилами країни перебування?

З достовірних джерел стало відомо, що представники влади в тому числі народні депутати Одещини цілеспрямовано прикривають незаконні дії та безлад який творять горе представники дипломатичного корпусу Туреччини.

Одеса – це Україна, а не Туреччина!

Пост користувача Facebook Віталія Бондаренко https://nabludatel.net/page/turetski-diplomati-tvoryat-bezlad-pid-prikrittyam-narodnih-deputativ