• 09 Aug 2020
  • КИЕВ:
     18°С 
  • USD27.6793
  • EUR32.7972
  • 15 марта, 2019
  • 53

Облико морале и попытка контроля протестного движения и информационных потоков от Могилянки перед выборами. Забавное чтиво.

Шановні старости, вітання!

Перед виборами гаряча пора, можуть відбуватись різні події, в які можуть бути залучені студенти.

Нам треба випрацювати підхід, коли буде баланс між правом кожного студента на самовираження, участь у мирних зібраннях тощо та питаннями безпеки, захисту від маніпуляцій та провокацій, захист репутації кожного окремо та університету загалом.

Буде правильніше та спокійніше, коли ми будемо обмінюватись інформацією, у разі, якщо наші студенти будуть брати участь у якихось акціях за межами університету або будуть організовувати такі.

За 20 днів до виборів можуть бути провокації, коли будуть десь когось називати студентами Могилянки, але наших студентів там не буде зовсім, тому мені важливо знати, що наших там нема.

Також можуть кликати студентів , спокушаючи різними способами, взяти участь/постояти/покричати тощо — це НЕ відповідає цінностям Могилянки, це НЕ сприяє розвитку суспільства та чесним виборам, тому звертаюсь до вас, щоб ви були свідомі і не велись на такі провокації та спокуси.

З багатьма з вас спілкувались , коли підписували корпоративні угоди про те, що від репутації всієї спільноти здобувають чи втрачають всі її члени, тому тим більше не ведіться на подібне, не ставте під загрозу репутацію Могилянки. Буде дуже боляче, коли десь будуть перемивати потім кістки всім нам, бо студенти Могилянки десь були на «замовній акції»… Сподіваюсь, розумієте, про що я.

Також є ризики, що на замовних акціях можуть бути фізичні провокації — це питання вашої безпеки, а також безпеки адміністрації університету, тому що буде непереливки всім, якщо раптом щось десь трапиться.

Давайте дбати про інтереси та потреби одне одного.

Якщо плануєте десь бути чи щось робити, то напишіть мені у приват, якщо готові , то з радістю поговоримо також про акцію чи щось таке, щоб усвідомити всі «за» та «проти», щоб вияв вашої політичної позиції завжди грунтувався на цінностях та поважав права інших, а також дотримувався громадський порядок.

Діана Проценко,
Декан по роботі із студентами НаУКМА.